Kantor Jawor, ul. Słowackiego | Grant - wymiana walut

Kantor Jawor - wymiana walut

Jawor ul. Słowackiego 1


tel. 788 850 648

PN-PT 9.00-17.00
SB 9.00-13.00


Poszukujesz sprawdzonego kantoru, w którym bezpiecznie wymienisz walutę i otrzymasz kompleksową obsługę niezależnie od wartości, jaką chcesz wymienić? A może chcesz wejść na rynek inwestycji finansowych i obracać większymi sumami w obcej walucie? Kantor Grant Jawor to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, tworząca korzystne warunki wymiany walut dla każdego Klienta.

Kantor Jawor - naszą dewizą jest bezpieczeństwo

Wszyscy pracownicy obsługujący kantor Grant w Jaworze stale uczestniczą w szkoleniach i kursach podnoszących ich kwalifikacje zarówno w zakresie rynku walutowego, jak i obsługi Klienta. Bezpieczeństwo Twoich transakcji jest u nas na pierwszym miejscu. Kantor Jawor jest częścią sieci kantorów Grant w całej Polsce, dzięki czemu pracownicy posiadają nieustanny dostęp do pomocy ze strony innych doświadczonych pracowników i mogą zagwarantować najwyższej jakości obsługę walutową bez względu na pytania, jakie możesz postawić.

Wszystkie transakcje w Grant Kantor Jawor są realizowane za pośrednictwem banków, które cieszą się w Polsce wysokim zaufaniem Klientów. Korzystamy z usług banku Santander, Pekao i Raiffeisen BANK, a rzetelność i bezpieczeństwo prowadzonych transakcji są pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego i Ministerstwa Finansów.

Negocjacja cen waluty? W Grant Kantor Jawor to możliwe

Atrakcyjne ceny zakupu i sprzedaży walut szczególnie popularnych w Europie, ale też szansa na ściągnięcie tych, które szczególnie interesują naszych Klientów to zasada, jaką kierujemy się w każdej transakcji. Jesteśmy elastyczni i umożliwiamy negocjacje cen przy zakupie i sprzedaży większych sum pieniędzy. Dzięki naszym specjalistom z powodzeniem wkroczysz na rynek inwestycji finansowych i zaczniesz działać na rynku walutowym.

Nasza placówka, zlokalizowana przy Słowackiego 1 jest czynna codziennie w godzinach 9-17 oraz w soboty, od 9 do 13. Staramy się zawsze służyć pomocą i wspomagamy klientów zarówno w procesie sprzedaży, jak i kupna walut z całego świata. Poszukujesz korzystnego kursu wymiany przed wyjazdem za granicę, a może chcesz wymienić zgromadzone jako inwestycja waluty w najbardziej korzystnym momencie? Zapraszamy do współpracy z Grant Kantor w Jaworze!