Wymiana walut autostrada A4 - Kantor Grant

Wymiana waluty i Kantor przy zjeździe z autostrady a4

Wyjazd za granicę zawsze wymaga wymiany mniejszej lub większej kwoty na obcą walutę, a w przypadku powrotu do kraju, ponownie na walutę polską. Wielu kierowców, ze względu na własną wygodę, a często też pilną potrzebę poszukuje możliwości wymiany waluty tuż po przekroczeniu granicy, w niedalekiej odległości od autostrady.

Kantor Grant przy autostradzie a4 w kierunku Zgorzelca będzie dla takich osób niezwykle wygodnym, a zarazem korzystnym punktem stopu na długiej trasie w głąb kraju bądź za granicę. Co oferujemy?

KANTOR OSŁA - WYMIANA WALUT

Osła przy zjeździe z autostrady A4 na LSSE

Krzywa tel. 504 038 990 kantor czynny 24h

KANTOR NOWA WIEŚ LEGNICKA - WYMIANA WALUT

Nowa Wieś Legnicka parking przy stacji paliw ORLEN/ KFC

(zjazd z A4) na odcinku autostrady Wrocław-Olszyna

tel. 504 038 991 kantor czynny 24h

KANTOR ZGORZELEC - WYMIANA WALUT

Zjazd z autostrady A4

parking przy stacji paliw Areca

tel. 518 500 767 kantor czynny 24h

KANTOR JĘDRZYCHOWICE - WYMIANA WALUT

Zjazd z autostrady A4

Zgorzelec, Jędrzychowice 125 LOTOS

tel. 882 102 429 kantor czynny 24h

 

 


Kantor autostrada - twoja BEZPIECZNA WYMIANA PIENIĘDZY przy AUTOSTRADZIE

Wokół wymiany walut bezpośrednio przy autostradzie krąży wiele opinii, w tym także tych zaznaczających że przy drodze ciężko o dobry kurs jakiejkolwiek waluty. Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku wiemy jednak doskonale jak zadbać o interesy naszych klientów i w Kantor Grant zlokalizowanym bezpośrednio przy autostradzie A4 na Zgorzelec możemy zaoferować najlepsze, konkurencyjne kursy oraz wiele więcej.

Oferujemy możliwość kantoru z negocjacji cen, która w przypadku wymiany dużych kwot z waluty obcej na polską bądź polskiej na obcą będzie wyjątkowo korzystna. Ze względu na fakt, że autostrada na Zgorzelec jest wylotową do wielu krajów Europy, prowadzimy wymianę najbardziej popularnych europejskich walut, w tym także Euro, gwarantując pełną legalność i bezpieczeństwo wymiany. Nad transakcjami realizowanymi przez Kantor Grant przy autostradzie A4 na Zgorzelec czuwają doświadczeni specjaliści finansowi, którzy od lat pracują nie tylko przy jednorazowych wymianach małych kwot, ale i uczestniczą aktywnie na rynku walutowym.