Wymiana walut autostrada A4 - Kantor Grant

Wymiana waluty i Kantor przy zjeździe z autostrady a4

Wyjazd za granicę zawsze wymaga wymiany mniejszej lub większej kwoty na obcą walutę, a w przypadku powrotu do kraju, ponownie na walutę polską. Wielu kierowców, ze względu na własną wygodę, a często też pilną potrzebę poszukuje możliwości wymiany waluty tuż po przekroczeniu granicy, w niedalekiej odległości od autostrady.

Kantor Grant przy autostradzie a4 w kierunku Zgorzelca będzie dla takich osób niezwykle wygodnym, a zarazem korzystnym punktem stopu na długiej trasie w głąb kraju bądź za granicę. Co oferujemy?

KANTOR OSŁA - WYMIANA WALUT

Osła przy zjeździe z autostrady A4 na LSSE

Krzywa tel. 504 038 990 kantor czynny 24h

KANTOR NOWA WIEŚ LEGNICKA - WYMIANA WALUT

Nowa Wieś Legnicka parking przy stacji paliw ORLEN/ KFC

(zjazd z A4) na odcinku autostrady Wrocław-Olszyna

tel. 504 038 991 kantor czynny 24h

KANTOR ZGORZELEC - WYMIANA WALUT

Zjazd z autostrady A4

parking przy stacji paliw Areca

tel. 518 500 767 kantor czynny 24h

KANTOR JĘDRZYCHOWICE - WYMIANA WALUT

Zjazd z autostrady A4

Zgorzelec, Jędrzychowice 125 LOTOS

tel. 882 102 429 kantor czynny 24h

 

 


Kantor autostrada - twoja BEZPIECZNA WYMIANA PIENIĘDZY przy AUTOSTRADZIE

Wokół wymiany walut bezpośrednio przy autostradzie krąży wiele opinii, w tym także tych zaznaczających że przy drodze ciężko o dobry kurs jakiejkolwiek waluty. Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku wiemy jednak doskonale jak zadbać o interesy naszych klientów i w Kantor Grant zlokalizowanym bezpośrednio przy autostradzie A4 na Zgorzelec możemy zaoferować najlepsze, konkurencyjne kursy oraz wiele więcej.

Oferujemy możliwość kantoru z negocjacji cen, która w przypadku wymiany dużych kwot z waluty obcej na polską bądź polskiej na obcą będzie wyjątkowo korzystna. Ze względu na fakt, że autostrada na Zgorzelec jest wylotową do wielu krajów Europy, prowadzimy wymianę najbardziej popularnych europejskich walut, w tym także Euro, gwarantując pełną legalność i bezpieczeństwo wymiany. Nad transakcjami realizowanymi przez Kantor Grant przy autostradzie A4 na Zgorzelec czuwają doświadczeni specjaliści finansowi, którzy od lat pracują nie tylko przy jednorazowych wymianach małych kwot, ale i uczestniczą aktywnie na rynku walutowym.

Kantor Osła - możliwość negocjacji cen | Grant

Kantor Osła - wymiana walut

Osła
przy zjeździe z autostrady A4
na LSSE Krzywa


tel. 504 038 990

kantor czynny 24h

Kantor Nowa Wieś Legnicka 44 | Grant wymiana walut

Kantor Nowa Wieś Legnicka - wymiana walut

Nowa Wieś Legnicka
parking przy stacji paliw ORLEN/ KFC (zjazd z A4)
na odcinku autostrady Wrocław-Olszyna 


tel. 504 038 991

kantor czynny 24h

Kantor Legnica ul. Wrocławska 155 | Grant - wymiana walut

Kantor Legnica ul. Wrocławska - wymiana walut

Legnica ul. Wrocławska 155 (Intermarche)

tel. 882 146 831

Kantor Legnica ul. Schumana | Grant - wymiana walut

Kantor Legnica - wymiana walut

Legnica ul. Schumana (obok Castoramy)


tel. 506 722 725

PN-PT 10.00-18.00
SB 10.00-14.00

Kantor Zgorzelec, Jędrzychowice 125 LOTOS - Grant wymiana walut

Kantor Jędrzychowice 125 LOTOS - wymiana walut

Zgorzelec, Jędrzychowice 125 LOTOS


tel. 882 102 429

PN-PT 10.00-18.00
SB 10.00-14.00

Kantor Legnica - Galeria Gwarna | Grant - wymiana walut

Kantor Legnica Galeria Gwarna - wymiana walut

Legnica ul. Złotoryjska 30 (Galeria Gwarna)


tel. 76 855 05 12

PN-PT 9.00-17.00
SB 9.00-13.00

Kantor Jawor, ul. Słowackiego | Grant - wymiana walut

Kantor Jawor - wymiana walut

Jawor ul. Słowackiego 1


tel. 788 850 648

PN-PT 9.00-17.00
SB 9.00-13.00


Poszukujesz sprawdzonego kantoru, w którym bezpiecznie wymienisz walutę i otrzymasz kompleksową obsługę niezależnie od wartości, jaką chcesz wymienić? A może chcesz wejść na rynek inwestycji finansowych i obracać większymi sumami w obcej walucie? Kantor Grant Jawor to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, tworząca korzystne warunki wymiany walut dla każdego Klienta.

Kantor Jawor - naszą dewizą jest bezpieczeństwo

Wszyscy pracownicy obsługujący kantor Grant w Jaworze stale uczestniczą w szkoleniach i kursach podnoszących ich kwalifikacje zarówno w zakresie rynku walutowego, jak i obsługi Klienta. Bezpieczeństwo Twoich transakcji jest u nas na pierwszym miejscu. Kantor Jawor jest częścią sieci kantorów Grant w całej Polsce, dzięki czemu pracownicy posiadają nieustanny dostęp do pomocy ze strony innych doświadczonych pracowników i mogą zagwarantować najwyższej jakości obsługę walutową bez względu na pytania, jakie możesz postawić.

Wszystkie transakcje w Grant Kantor Jawor są realizowane za pośrednictwem banków, które cieszą się w Polsce wysokim zaufaniem Klientów. Korzystamy z usług banku Santander, Pekao i Raiffeisen BANK, a rzetelność i bezpieczeństwo prowadzonych transakcji są pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego i Ministerstwa Finansów.

Negocjacja cen waluty? W Grant Kantor Jawor to możliwe

Atrakcyjne ceny zakupu i sprzedaży walut szczególnie popularnych w Europie, ale też szansa na ściągnięcie tych, które szczególnie interesują naszych Klientów to zasada, jaką kierujemy się w każdej transakcji. Jesteśmy elastyczni i umożliwiamy negocjacje cen przy zakupie i sprzedaży większych sum pieniędzy. Dzięki naszym specjalistom z powodzeniem wkroczysz na rynek inwestycji finansowych i zaczniesz działać na rynku walutowym.

Nasza placówka, zlokalizowana przy Słowackiego 1 jest czynna codziennie w godzinach 9-17 oraz w soboty, od 9 do 13. Staramy się zawsze służyć pomocą i wspomagamy klientów zarówno w procesie sprzedaży, jak i kupna walut z całego świata. Poszukujesz korzystnego kursu wymiany przed wyjazdem za granicę, a może chcesz wymienić zgromadzone jako inwestycja waluty w najbardziej korzystnym momencie? Zapraszamy do współpracy z Grant Kantor w Jaworze!

Kantor Areca Zgorzelec | Grant - wymiana walut

Kantor Areca Zgorzelec - wymiana walut

Zjazd z autostrady A4
parking przy stacji paliw Areca
na odcinku WROCŁAW - ZGORZELEC


tel. 518 500 767


kantor czynny 24h

 KURSY WALUT

waluta Kupno Sprzedaż
 EUR 0,00 0,00
 USD 0,00 0,00
 GBP 0,00 0,00
 CHF 0,00 0,00
 SEK 0,00 0,00

 

POZOSTAŁE KURSY WALUT

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Tabela kursowa nie jest ofertą w rozumieniu prawa i nie może być użyta jako podstawa podejmowania decyzji inwestycyjnych. Powyższe kursy walutowe są zbliżone do aktualnych kursów w kantorze. Obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 5 tys. euro. Aktualizowane są na bieżąco.